Yhteystiedot

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot. Olitpa sitten osaajan tai työnantajan roolissa, Eezy Personnel on valmiina auttamaan sinua onnistumaan.
Vinkkaamme sinua tutustumaan myös Ajankohtaista-osioon, josta löydät uusimmat blogit ja uutiset alalta.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.


Toimipisteemme

Helsinki

Itämerenkatu 3 B, 5. krs.
00180 Helsinki

Puh. 0108 20 1800
helsinki.personnel@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Tampere

Käyntiosoite:
Pellavatehtaankatu 25, 5. krs
33100 Tampere

Postiosoite:
Verkatehtaankatu 3
33100 Tampere

Puh. 03 3138 0400
tampere.personnel@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku
Puh. 0108 20 1800

Katso saapumisohjeet

Jyväskylä

Käyntiosoite:
Väinönkatu 11 B (2. krs)
40100 Jyväskylä

Postiosoite:
Yliopistonkatu 38 B
40100 Jyväskylä

Puh. 040 767 2700
jyvaskyla.personnel@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Oulu

Kauppurienkatu 11 B 42 (4. kerros)
90100 Oulu

oulu.personnel@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Seinäjoki

Kampusranta 9 C
60100 Seinäjoki

Postiosoite:
Verkatehtaankatu 3
33100 Tampere

Puh. 03 3138 0400

Joensuu

Koskikatu 13
80100 Joensuu

Puh. 040 525 4885
seija.tolonen@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Kouvola

Keskikatu 4
45100 Kouvola

Puh. 040 482 6770
liena.silen@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Lahti

Harjukatu 44 C
15100 Lahti

Puh. 040 482 6770
liena.silen@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Rovaniemi

Rovakatu 19
96200 Rovaniemi

Puh. 050 476 6476
reija.niemi@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Vaasa

Pitkäkatu 43
65100 Vaasa

Puh. 050 598 1662
sirpa.kaustinen@eezy.fi

Katso saapumisohjeet

Kemi

Pohjoisrantakatu 5
94100 Kemi

Puh. 050 476 6476
reija.niemi@eezy.fi

Katso saapumisohjeet


Henkilöstömme

Myynti – suorahaku ja rekrytointi

Mikael Ivovaara

Head of Sales and Accounts

Suorahaku ja rekrytointi

Myynti

040 097 4520
mikael.ivovaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Ahola

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 073 9308
johanna.ahola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Hakala

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 339 7722
kari.hakala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tero Hassinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 388 3039
tero.hassinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petri Heikkinen

Executive Search Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

040 752 9776
petri.heikkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pasi Honkaniemi

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 772 7016
pasi.honkaniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ulla Kauppi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 466 1062
ulla.kauppi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sirpa Kaustinen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 598 1662
sirpa.kaustinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jorma Komulainen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 500 0005
jorma.komulainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannele Larkovuo

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 071 4113
hannele.larkovuo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juhani Lettolammi

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 551 7060
juhani.lettolammi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pekka Loponen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 556 0905
pekka.loponen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Janne Metsä

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 090 9927
janne.metsa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Reija Niemi

Executive Search Consultant

Myynti, Suorahaku ja rekrytointi

050 476 6476
reija.niemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Perello

Search and Assessment Services Consultant

Myynti

Henkilöarviointi

050 598 3991
arttu.perello@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tuija Pulkkinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 359 5212
tuija.pulkkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henna Pöri-Myllyniemi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

044 767 1365
henna.pori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jouni Saarinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 556 9041
jouni.saarinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Liena Silen

Executive Search Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

040 428 6770
liena.silen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Seija Tolonen

Executive Search Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

040 525 4885
seija.tolonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Timo Tuohimaa

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 040 3032
timo.tuohimaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heidi Tuomikorpi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

043 824 3261
heidi.tuomikorpi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Miikka Uurto

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 527 1868
miikka.uurto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Vimpari

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 845 5584
antti.vimpari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Laitala

Senior Executive Search Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

040 726 3395
heikki.laitala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jenni Kemppainen

Research Consultant

Myynti, Suorahaku ja rekrytointi

050 330 1430
jenni.kemppainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Terhi Tuukkanen

Psychologist, Senior Executive Search Consult

Myynti, Suorahaku ja rekrytointi

050 441 6658
terhi.tuukkanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Annukka Toivanen

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

040 767 2700
annukka.toivanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Suorahaku ja rekrytointi – research

Tytti Miskala

Head of Research team

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

040 523 0110
tytti.miskala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Veera Hakola

Research Consultant (vanhempainvapaalla)

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit


veera.hakola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Joni Juusola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 566 7391
joni.juusola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Järvi

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit


arttu.jarvi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Josefiina Kukkola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 410 0437
josefiina.kukkola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Erkka Laine

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

040 532 9915
erkka.laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Salla Lehto

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 568 8716
salla.lehto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Marjaana Rauhala

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 477 6393
marjaana.rauhala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Tuomi

Research Consultant (vanhempainvapaalla)

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit


laura.tuomi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Satu Väistö

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 525 9597
satu.vaisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henkilöarviointi

Katja Konkka

Head of Psychologist, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assesment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Assistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Hagman

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 470 7709
johanna.hagman@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Iivanainen

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 7113
paivi.iivanainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kira Knowlton

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 444 9953
kira.knowlton@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aleksi Mäkinen

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 304 6367
aleksi.makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piritta Nauha

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 8988
piritta.nauha@eezy.fi
Ota yhteyttä

Severi Perheentupa

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

046 920 2940
severi.perheentupa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Niina Rekola

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 444 9953
niina.rekola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilja Solovjew

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 342 4720
ilja.solovjew@eezy.fi
Ota yhteyttä

Lisette Sällström

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 340 9778
lisette.sallstrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Minna Utriainen

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 531 3554
minna.utriainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sari Krats

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

050 322 1412
sari.krats@eezy.fi
Ota yhteyttä

Terhi Tuukkanen

Psychologist, Senior Executive Search Consult

Myynti, Suorahaku ja rekrytointi

050 441 6658
terhi.tuukkanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Uudelleensijoitus ja muutosturva

Meggi Hedengren

Career Coach

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 325 1069
meggi.hedengren@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maiju Holopainen

Project Manager

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 462 0280
maiju.holopainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mika Hyväri

Sales Manager

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 533 5217
mika.hyvari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Patala

Project Manager

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 442 0185
paivi.patala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saija Rättö

Career Coach

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

040 083 2674
saija.ratto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Airi Sulejmani

Project Manager

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

040 588 2630
airi.sulejmani@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johto

Thomas Hynninen

Business Director

Johto ja hallinto

040 770 0234
thomas.hynninen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mikael Ivovaara

Head of Sales and Accounts

Suorahaku ja rekrytointi

Myynti

040 097 4520
mikael.ivovaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Konkka

Head of Psychologist, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tytti Miskala

Head of Research team

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

040 523 0110
tytti.miskala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assesment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Assistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Ruohonen

Head of Personnel Career

Johto ja hallinto, Uudelleensijoitus

040 142 9752
heikki.ruohonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hallinto

Emilia Heinäsuo-Haavisto

Secretary

Johto ja hallinto

040 545 3210
emilia.heinasuo-haavisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mirja Hurskainen

Secretary

Johto ja hallinto

050 528 0016
mirja.hurskainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Taru Palokangas

Secretary

Johto ja hallinto

050 596 9184
taru.palokangas@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Laiho

Secretary (vanhempainvapaalla)

Johto ja hallinto


laura.laiho@eezy.fi
Ota yhteyttä


Laskutusosoite

Eezy Personnel Oy

(y-tunnus 2215096-6)

PL 20754
00021 LASKUTUS

Verkkolaskuosoite: 003722150966

Operaattoritunnus: E204503

Toivomme saavamme laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.