Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku

Puh. 0108 20 1800

Saapumisohjeet

Turun toimistomme sijaitsee Kupittaalla, värikkäässä Trivium Retoriikka-toimistorakennuksessa. Voit ilmoittautua 1. kerroksen vastaanotossa, josta sinut ohjataan hisseillä 6.kerrokseen.

Ihmiset

Thomas Hynninen

Business Director

Johto ja hallinto

040 770 0234
thomas.hynninen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mika Hyväri

Sales Manager

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 533 5217
mika.hyvari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Josefiina Kukkola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 410 0437
josefiina.kukkola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Erkka Laine

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 337 6874
erkka.laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hannele Larkovuo

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 071 4113
hannele.larkovuo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pekka Loponen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 556 0905
pekka.loponen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tytti Miskala

Head of Research team

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

040 523 0110
tytti.miskala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henna Pöri-Myllyniemi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

044 767 1365
henna.pori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henri Ranta

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 343 0674
henri.ranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Miikka Uurto

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 527 1868
miikka.uurto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Satu Väistö

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 525 9597
satu.vaisto@eezy.fi
Ota yhteyttä